1. Wybierz temat interesującego Cię szkolenia:

1. Auto detailing
2. Instalacja folii ochronnej
3. Renowacja tapicerki skórzanej
4. PDR usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Masz pytania zadzwoń tel: 884-313-122

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

  Wybierz szkolenie:

  1 dniowe – „profesjonalne czyszczenie wnętrza” - Ukończenie naszego 1 dniowego szkolenia z zakresu detailingu wnętrza pozwoli Ci na zdobycie odpowiedniej wiedzy teoretycznej, a także na opanowanie właściwych umiejętności praktycznych potrzebnych do wykonywania pracy związanej z profesjonalnym czyszczeniem i impregnacją wnętrza samochodu.
  Miejsce szkolenia: Dąbrowa Górnicza
  Termin szkolenia:
  3 dniowe – „techniki polerowania i aplikacji powłok ochronnych” - Ukończenie naszego 3 dniowego szkolenia pozwoli Ci na zdobycie odpowiedniej wiedzy teoretycznej, a także na opanowanie właściwych umiejętności praktycznych potrzebnych do wykonywania pracy związanej z korektą lakieru i aplikacją powłok ochronnych.
  Miejsce szkolenia: Dąbrowa Górnicza
  Termin szkolenia:
  5 dniowe – kompleksowe szkolenie „Auto Detailing bez tajemnic” - Ukończenie naszego 5 dniowego szkolenia pozwoli Ci na zdobycie odpowiedniej wiedzy teoretycznej, a także na opanowanie właściwych umiejętności praktycznych potrzebnych do wykonywania zawodu detaliera. Wiedza, którą uzyskasz pozwoli Ci także w bardzo świadomy i bezpieczny sposób przystąpić do realizacji otwarcia własnego studia auto detailingu, jeżeli taką drogę swojej kariery wybierzesz. W tej drodze możemy Ci towarzyszyć, dzieląc się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem.
  Miejsce szkolenia: Dąbrowa Górnicza
  Termin szkolenia:

   
  Dane zamawiającego:


  Podsumowanie   

  Cena szkolenia:

  Do zapłaty:


   

   

  Aby rezerwacja została potwierdzona, prosimy o wpłatę na poniższe konto. Po zaksięgowaniu kwoty, otrzymasz maila z informacją o potwierdzeniu rezerwacji.

  Uwaga! Z powodu ograniczonej liczby miejsc, o kolejności przyjmowania zapisów na szkolenie decyduje data wpłaty zadatku.

  ING Bank Śląski: 17 1050 1504 1000 0090 8042 7884
  w tytule przelewu proszę umieścić nazwisko zamawiającego

  Cars Care Products Sp. z o.o.
  ul. Adama Rapackiego 59
  42-520 Dąbrowa Górnicza
  NIP: 754-319-00-66

  Pozdrawiamy,
  Zespół Carnauba Auto Detailing